Mirosław Nowak

Mirosław Nowak — ekspert inwestycyjny z pasją i doświadczeniem

Specjalista w dziedzinie inwestycji i nieruchomości, z ponad 26-letnim doświadczeniem w branży. Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytetu Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie.

Tytuł Executive Master of Business Administration Mirosław uzyskał na Apsley Business School w Londynie.

Już na etapie studiów podjął pracę w Biurze Gospodarki Mieniem Miasta Rzeszowa. W miarę zdobywania doświadczenia angażował się w projekty deweloperskie, takie jak rzeszowskie kino Helios oraz rozpoczął własną działalność w obrocie nieruchomościami, która z czasem przekształciła się w spółkę z o. o. InPLUS Consulting prowadzoną do dnia dzisiejszego.

Otrzymując licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 6335 z czasem został członkiem Komisji Prawnej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz pełnił funkcję członka Komisji Odpowiedzialności Zawodowej w randze doradcy Ministra Budownictwa i Infrastruktury.

Mirosław Nowak był wykładowcą w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie oraz w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie, gdzie prowadził zajęcia z zakresu rynku mieszkaniowego i procesu inwestycyjnego w nieruchomościach. 

Pełnił także funkcję doradcy zarządu w spółkach deweloperskich, które pod jego nadzorem zrealizowały liczne projekty budowlane. W 2017 roku objął stanowisko Prezesa w spółce Nowy Horyzont, która według jego pomysłu zrealizowała pierwsze lofty mieszkaniowe w Krasnem koło Rzeszowa.

Obecnie Mirosław Nowak jest założycielem i liderem BOI360° — Biura Obsługi Inwestycji, specjalizującego się w kompleksowej obsłudze inwestycji klientów indywidualnych. BOI360° z pasją i zaangażowaniem korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia wspiera swoich klientów w spełnianiu marzeń o swoim domu.

W BOI360° oferujemy klientom profesjonalne wsparcie, które pozwoli im z sukcesem realizować inwestycje na każdą skalę, dlatego też w celu obsługi inwestorów i deweloperów, którzy chcą rozpocząć swoją działalność deweloperską w Rzeszowie stworzyliśmy specjalne, konsorcjum firm pn. InwestHUB Rzeszów – specjalnie dedykowane do ich obsługi. 

Potrzebujesz naszego wsparcia? Wypełnij formularz

Doradztwo jest bezpłatne, bo wiemy, że niektóre decyzje trzeba przemyśleć, żeby podjąć odpowiednie działania.