O nas

Wizja firmy

Dążymy do bycia liderem na rzeszowskim rynku usług inwestycyjnych związanych z nieruchomościami, oferując kompleksowe rozwiązania na każdym etapie inwestycji.

Misja firmy

Chcemy pomagać naszym klientom osiągnąć cele inwestycyjne, dostarczając usług, które łączą wieloletnią wiedzę zespołu z indywidualnym podejściem do potrzeb klienta.

“Szczególną uwagę zwracamy na terminową, szybką i skuteczną obsługę naszych klientów. Działamy w oparciu o doświadczony zespół specjalistów, dzięki czemu mogę gwarantować jakość naszych usług”.

BOI360° — Twoja Inwestycja w Rękach Profesjonalistów

Biuro Obsługi Inwestycji 360, będące częścią InPLUS Consulting, to sprawdzony partner w realizacji inwestycji związanych z nieruchomościami. Z ponad 26-letnim doświadczeniem, wspieramy indywidualnych inwestorów, firmy deweloperskie oraz instytucje, oferując kompleksowe usługi na każdym etapie inwestycji.

Naszą działalnością chcemy odciążyć naszych klientów, aby mogli zająć się własnymi sprawami, a nam powierzyli żmudne formalności związane z nieruchomościami.

Działając z pasją i zaangażowaniem, każdego klienta traktujemy w indywidualny sposób. Nasze usługi dostosowujemy do różnorodnych potrzeb, oferując: gotowe i indywidualne projekty domów, adaptację gotowych projektów, a także usługi dla deweloperów — geodezję, geologię i wycenę nieruchomości.

Za sukcesem BOI360° stoi zespół wykwalifikowanych ekspertów, dzięki czemu możemy gwarantować szerokie spektrum usług — od wyszukiwania atrakcyjnych nieruchomości, przez prace projektowe, obsługę prawno-administracyjną, aż po komercjalizację i sprzedaż. Współpracujemy z utalentowanymi architektami, którzy tworzą oryginalne i funkcjonalne projekty, oraz doświadczonym zespołem prawników, którzy pomagają naszym klientom w każdym aspekcie prawa inwestycyjnego.

Wybierając BOI360°, zyskujesz nie tylko zaufanego partnera, ale także możliwość skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia.

Jak mówi Mirosław Nowak, założyciel firmy: 

„Szczególną uwagę zwracamy na terminową, szybką i skuteczną obsługę naszych klientów. Działamy w oparciu o doświadczony zespół specjalistów, dzięki czemu mogę gwarantować jakość naszych usług”.

Nie czekaj, rozpocznij współpracę z BOI360° już dziś i przekonaj się na własne oczy, jak możemy uczynić Twoją inwestycję sukcesem. Skontaktuj się z nami i odkryj pełen potencjał naszych usług!

Zespół BOI360°

Mirosław Nowak

Prezes Zarządu
Dowiedz się więcej ...

Karolina Żywicka

Dyrektor Operacyjny

Paulina Loryś

Główny architekt

Agnieszka Kowal

Architekt

Dawid Bułaś

Architekt

Małgorzata Zaremba

Asystent architekta

Magdalena Kaczmarska

Projektant wnętrz

Grzegorz Pilawski

Kierownik budowy i inspektor nadzoru

Daniel Ruszała

Geodeta

Arkadiusz Korbelak

Obsługa prawna

Jolanta Łukaszewska

Agent ubezpieczeniowy

Justyna Bunar

Wsparcie finansowo-księgowe

Paweł Sito

Doradca finansowy

Tomasz Bednarczyk

Projektowanie, wyposażanie i optymalizacja hal

Mirosław Inglot

Rzeczoznawca majątkowy

... i wielu innych

Opinie klientów o współpracy z BOI360°

Kamil Ważny
Kamil Ważny
2023-04-28
Polecam firmę w 100% !! Obsługa pełny profesionalizm w dodatku bardzo szybki czas realizacji na którym mi zależało.
Andy N
Andy N
2023-04-17
Bardzo profesjonalne podejście i doradztwo - otworzyli oczy na wiele aspektów inwestycji!!! POLECAM
Paweł Ożóg
Paweł Ożóg
2022-12-06
Pełen profesjonalizm i fachowa pomoc. Bez takiego wsparcia byłoby ciężko... :)
Renata Kałużyńska
Renata Kałużyńska
2022-11-27
Sumienność i szybkość działania + Profesjonalna obsługa to na pewno to co cechuję tą fimę.
Jacek Sułuja
Jacek Sułuja
2022-11-25
Gorąco polecam. Bardzo miła i fachowa obsługa. Pan Mirosław jest specjalistą w tym co robi.
Krzysztof Prucnal
Krzysztof Prucnal
2022-11-24
Gorąco polecam, pełen profesjonalizm. Szczerość, sumienność i szybkość działania.
Kuba
Kuba
2022-11-24
Firma może na razie mało znana ale zasługuje na pięć gwiazdek i jak najlepszą opinię. Profesjonalna obsługa i dobry kontakt.
Gośka Ł
Gośka Ł
2022-11-24
Jakiś czas temu wybrałam gotowy projekt domu z proponowanych przez firmę. Miałam to szczęście, że był idealnie dostosowany pod moją działkę. Korzystając z usługi firmy dostałam gratis pakiet korzyści: między innymi tablicę informacyjną, dziennik budowy i 3 projekty (wiaty, drewutni i altany). Jestem miło zaskoczona! Polecam współpracę z Boi360! :)

Wyróżnienia

Prowadząc sprawy naszych klientów, dwukrotnie odebraliśmy statuetkę Lidera Regionu przyznawaną przez dziennik Nowiny jednostkom, które wnoszą szczególny wkład w rozwój regionu podkarpackiego, a także statuetkę Lidera biznesu przyznawaną przez redakcję magazynu LAW BUSINESS QUALITY firmom, które przyczyniają się do rozwoju i promocji województwa podkarpackiego poprzez oferowanie najlepszej jakości usług i produktów oraz działają według zasad biznesowego fair play.

Jednak naszą największą dumą jest Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Wyróżnienie to, co roku przyznawane jest przez organizatora Podkarpackich Targów Budownictwa EXPO DOM.

 

W 27 edycji to właśnie nasze biuro otrzymało tą statuetkę za Ideę 360°- kompleksową obsługę inwestycji kierowaną do inwestorów indywidualnych, jak i największych instytucji i deweloperów. 

partnerzy BOI360°

Działamy odpowiedzialnie

Działamy odpowiedzialnie
BOI360° kieruje się wartościami społecznej odpowiedzialności biznesu. Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w rozwój lokalnej społeczności, wspierając działania sportowe, kulturalne i edukacyjne na terenie Rzeszowa.

Nasza misja to nie tylko realizacja projektów inwestycyjnych, ale również dbanie o dobro społeczne i środowisko, w którym działamy.

Wierzymy, że stabilna i odpowiedzialna firma ma obowiązek przyczyniać się do wzrostu jakości życia lokalnej społeczności.

Wybierając BOi360°, zyskujesz nie tylko profesjonalne usługi, ale także partnera, który łączy sukces biznesowy z troską o społeczność i środowisko. Dołącz do nas i wspólnie twórzmy przyszłość, która będzie korzystna dla wszystkich.

Media o BOI360°

Ceny mieszkań w Rzeszowie rosną z rekordowym tempie; program „Kredyt 2 proc.” może podnieść ceny. Rzeszów ma ogromny potencjał rozwoju, ale musi ułatwić budowanie.

Biuro Obsługi Inwestycji w Rzeszowie oferuje kompleksową obsługę inwestycji, projekty, adaptacje i konsultacje architektoniczne, oszczędzając klientom czas i stres.