Dane Kontaktowe

Telefon: 725 491 531

Paweł Sito Finanse

O Firmie

Pomagam w uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania spośród wszystkich banków w Polsce. Współpracuję zarówno z klientami indywidualnymi w zakresie uzyskania najtańszego kredytu hipotecznego na budowę domu czy zakup mieszkania, kredytu gotówkowego, jak i firmami pozyskując środki na bieżącą działalność oraz kredyty inwestycyjne związane z rozwojem firmy.

Aby sprostać wymaganiom moich klientów dokonuje wszelkich formalności na każdym etapie procesu kredytowego począwszy od analizy sytuacji finansowej, kompletowania odpowiednich dokumentów, uzupełniania wymaganych wniosków, aż do negocjacji warunków umów.

Dodatkowo pomagam w obniżaniu kosztów aktualnie spłacanych zobowiązań poprzez ich refinansowanie lub konsolidację.

Konsultacja i prowadzenie sprawy kredytowej jest bezpłatna. Wynagradzają mnie instytucje finansowe z którymi współpracuje.

W swojej pracy kieruję się budowaniem długofalowych relacji z klientem, służę pomocą, wiedzą i rzetelną informacją. Każdego Klienta traktuję w sposób indywidualny, koncentrując się na jego potrzebach.

Pracuję głównie na terenie Rzeszowa i województwa podkarpackiego. Spotkanie jest możliwe na terenie całej Polski, po wcześniejszym ustaleniu terminu i miejsca.


POZYSKANIE NOWYCH ŚRODKÓW:
Kredyt hipoteczny to produkt najczęściej wybierany w celu sfinansowania budowy i wykończenia domu, zakupu mieszkania lub jego remontu.

Kredyt gotówkowy to łatwy i szybki sposób na pozyskanie gotówki. Środki można przeznaczyć na dowolny cel, bez dodatkowego zabezpieczenia.

Kredyt Firmowy jest przeznaczony dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw bez względu na profil prowadzonej działalności. Przeznaczony jest często na wydatki związane z prowadzeniem firmy, czy też w celach inwestycyjnych.

REFINANSOWANIE/KONSOLIDACJA ISTNIEJĄCYCH ZOBOWIĄZAŃ
Refinansowanie to inaczej przeniesienie istniejącego kredytu hipotecznego do innego banku na korzystniejszych warunkach co pozwala skutecznie obniżyć ratę aktualnego zobowiązania nawet o kilkaset-złotych miesięcznie.
Kredyt konsolidacyjny to połączenie wszystkich twoich zobowiązań które masz w innych bankach w jeden kredyt. Kredytobiorcy decydują się na połączenie posiadanych rat kredytowych w jedną, głownie kierując się chęcią obniżenia swoich miesięcznych zobowiązań.

Jeśli skontaktujesz się ze mną, pomogę:

– zweryfikować Twoją zdolność kredytową,

– wybrać najtańszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb,

– wyliczyć wszystkie koszty związane z kredytem,

– skompletować wszystkie niezbędne dokumenty, a także wypełnić wnioski,

– złożyć wnioski oraz przekazywać informację o aktualnym ich statusie,

– negocjować warunki umów oraz uczestniczyć przy ich podpisywaniu.


Ponad 250 obsłużonych klientów,

Ponad 200 mln zł pozyskanych środków,

Refinansowanie kredytów hipotecznych pozwoliło moim klientom zaoszczędzić kilkaset tysięcy złotych.