Dane Kontaktowe

CreativePartner

Wielkoformatowa Drukarnia Cyfrowa

O nas

Drukarnia Creative Partner to drukarnia znajdująca się w Rzeszowie, która stawia na szybkość i jakość wykonywanych usług. Posiadamy maszyny, które sprostają nawet najwyższym oczekiwaniom. Nasza drukarnia realizuje zamówienia wielko- i małoformatowe oraz zajmuje się projektowaniem graficznym. Wykonujemy wydruki wielkoformatowe m.in. na banerze, folii, płótnie czy szkle. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte przy projektowaniu graficznym, przygotowaniach do druku wielkoformatowym oraz przy montażu, pozwala nam oferować usługi najwyższej jakości.

Mamy bardzo szeroką ofertę, wśród której mieszczą się m.in.: wizytówki, ulotki, plakaty, katalogi szyte, naklejki, kalendarze, banery, folia, nadruki na odzież, fototapety, panele szklane, fotoobrazy, tablice reklamowe, kubki reklamowe , gadżety reklamowe, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne, kartki świąteczne, reklama na samochodzie, reklama na autobusach, etykiety na butelki, konstrukcje reklamowe, kasetony reklamowe, litery przestrzenne i in.

Na co stawiamy?

Creative Partner to znana drukarnia znajdująca się w Rzeszowie. Posiadamy zgrany zespół, o wieloletnim doświadczeniu i dużej kreatywności. Na co stawiamy?

Terminowość

Oddanie wydruków w terminie jest kluczową sprawą. Większość z nas żyje w biegu, mamy tego świadomość, dlatego wywiązywanie się z terminów jest dla nas bardzo ważne. Jednak szybko – u nas nie znaczy byle jak!

Jakość

Nasza drukarnia zawsze wykonuje usługi dbając o najwyższą jakość. Druk zawsze jest wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły – niezależnie od tego czy są to wizytówki czy banery.

Niezawodność

Creative Partner to drukarnia na której możesz polegać. Mamy określone godziny pracy, dzięki czemu masz pewność, że u nas zawsze jest ktoś, kto odbierze telefon od Ciebie.  Wierzymy, że sposób, w jaki pracownik firmy odpowiada na dzwoniący telefon, mówi wszystko o rodzaju obsługi, jakiej klient może oczekiwać.

Wsparcie

Wiemy, że klientom zdarzają się czasami sytuacje niestandardowe, w których szybka reakcja drukarni jest prawdziwym zbawieniem. Staramy się zaplanować pracę tak, by pomóc naszym klientom osiągnąć ich cel. Obsługa drukarni chętnie rozmawia z klientami i tłumaczy im wszystko o poszczególnych rodzajach druku oraz podsuwa rozwiązania najlepsze dla danego projektu.