Dane Kontaktowe

Telefon: 669 550 656

SolidStones

O Firmie

SolidStones to firma specjalizująca się w branży kamieniarstwa budowlanego. Z pasji do kamienia potrafimy spełnić państwa marzenia o pięknym i niepowtarzalnym wnętrzu.

SolidStones produkuje blaty meblowe oraz elementy wyposażenia wnętrz z kamieni naturalnych, konglomeratów i  ceramiki wielkoformatowej w budownictwie prywatnym, komercyjnym i publicznym. Jako jedna z niewielu firm w Europie posiada innowacyjną technologię równomiernego podświetlania kamieni naturalnych, dzięki czemu prawie każdy blat meblowy, podłoga, schody, ściana dekoracyjna czy stół meblowy mogą zostać podświetlone, nadając wnętrzu wyjątkowy wygląd.


Co nas wyróżnia?:


Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych usług począwszy od doradztwa, aż po montaż u klienta. Do każdego projektu podchodzimy z taką samą starannością i rzetelnością, abyście mogli państwo obdarzyć nas swoim uśmiechem po każdym zakończonym projekcie.


Projekty zrealizowane przy współpracy z architektami, projektantami wnętrz i firmami budowlanymi były skierowane zarówno dla inwestorów indywidualnych, ale także jednostek użytku publicznego, hoteli oraz korporacji.


Zdajemy sobie sprawę, że dobór kamienia nie jest łatwym zadaniem, dlatego zawsze staramy się dzielić z państwem naszą wiedzą i pomysłami, aby efekt końcowy zadowolił państwa i służył na lata. Z tego względu współpracujemy z najlepszymi producentami, którzy oferują produkty najwyższej jakości.

Ze swojej strony zapewniamy gwarancję najniższej ceny wraz z krótkimi terminami realizacji i terminowością, które stawiają naszą usługę na czele wśród innych firm z branży.

Więcej szczegółów na: www.solidstones.pl

Kontakt:

tel. 669 550 656,

e-mail: biuro@solidstones.pl,

adres: Podkarpacka 42a, 35-083 Rzeszów