Biuro Obsługi Inwestycji

O Firmie

Biuro Obsługi Inwestycji to marka należąca do firmy InPLUS Consulting której założyciele od 25 lat zajmują się obsługą inwestorów zarówno indywidualnych jak i największych firm deweloperskich oraz instytucji.

Zgromadzone w tym zakresie kompetencje pozwalają na pełną obsługę procesu inwestycyjnego począwszy od wyszukiwania i pozyskiwania nowych atrakcyjnych nieruchomości, prowadzenie prac projektowo-architektonicznych, obsługę wszelkich kwestii prawno-administracyjnych, inwestorstwa zastępczego, project management, kompleksowej obsługi prawnej procesu inwestycyjnego, a skończywszy na komercjalizacji i sprzedaży wybudowanych obiektów.

“Szczególna uwagę zwracamy na terminową, szybka i skuteczną obsługę naszych klientów. Działamy w oparciu o doświadczony zespół specjalistów dzięki temu mogę gwarantować jakość naszych usług.”

Fot: nowiny24.pl

Prowadząc sprawy naszych klientów dwukrotnie mogłem odebrać statuetkę Lidera Regionu przyznawana przez dziennik Nowiny firmom, instytucjom i samorządom, które wnoszą szczególny wkład w rozwój regionu podkarpackiego.

Lidera biznesu przyznawaną przez redakcję magazynu LAW BUSINESS QUALITY dla firm które przyczyniają się do rozwoju i promocji województwa podkarpackiego w Polsce poprzez oferowanie najlepszej jakości usług i produktów oraz działają według zasad biznesowego fair play czym zyskując uznanie nie tylko klientów, ale również poważanie całej branży.

Ale powodem największej dumy było zdobycie Złotego Medalu Podkarpackiego Rynku Budowlanego. To wyróżnienia, które co roku przyznawane są przez organizatora Podkarpackich Targów Budownictwa EXPO DOM w rzeszowskiej hali Podpromie
25
lat doświadczenia
15
LAT DZIAŁALNOŚCI FIRMY
10000
DOSTĘPNYCH PROJEKTÓW GOTOWYCH
34
FACHOWCÓW W JEDNYM MIEJSCU
Masz Pytania?

Napisz do Nas!