Sprawdź ile zapłacimy za Twoją działkę.

Wypełnij formularz
lub
zadzwoń

Dlaczego warto z nami współpracować?

Oferujemy najlepsze ceny na rynku – decyzja max do 48h – błyskawiczna realizacja transakcji – bezpieczeństwo płatności – wsparcie we wszystkich formalnościach – zapewniamy bezpłatną obsługę prawnika i notariusza – nie czekamy na kredyt płatności realizujemy gotówką

Jakie grunty nas interesują ?

Wszystkie grunty przeznaczone lub z potencjałem przeznaczenia pod budownictwo jedno lub wielorodzinne, usługowe, handlowe i inne komercyjne na terenie całego Podkarpacia ze szczególnym uwzględnieniem Rzeszowa oraz na terenie całego kraju w miejscowościach powyżej 100000 mieszkańców.

JEŚLI NIE JESTEŚ PEWIEN PRZEZNACZENIA SWOJEGO TERENU LUB NIE JEST ON OBJĘTY MIEJSCOWYM PLANEM, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI A W TWOIM IMIENIU WYSTĄPIMY O WARUNKI ZABUDOWY CZYM ZNACZĄCO PODNIESIEMY WARTOŚĆ TWOJEGO GRUNTU PRZED SPRZEDAŻĄ!

Zostań naszym Partnerem biznesowym.

Masz informację o nieruchomości, która może nas zainteresować? Oferujemy możliwość współpracy podmiotom specjalizującym się w poszukiwaniu gruntów i pośrednikom na bardzo dogodnych warunkach. Zadzwoń lub wypełnij formularz.
Masz Pytania?

Napisz do Nas!