Idea 360°

Specjalnie dla deweloperów stworzyliśmy dedykowaną ofertę opartą na naszej wiedzy i doświadczeniu. Niezależnie od tego, czy Twój projekt deweloperski dopiero startuje, czy też masz już rozwiniętą sieć nieruchomości – zapewnimy Ci kompleksową obsługę. Twoja marka stanie się rozpoznawalna, biznes bezpieczny a inwestycje przyniosą gwarantowane zyski.

Grunty pod inwestycje

Specjalizujemy się w wyszukiwaniu optymalnych nieruchomości pod oczekiwania konkretnego klienta. Skutecznie zajmujemy się skupem wskazanych przez inwestora terenów oraz uzyskaniem wymaganych decyzji administracyjnych (warunki zabudowy pozwolenia na budowę). Posiadamy w ofercie gotowe unikatowe grunty przeznaczone pod budownictwo wielorodzinne tak w zabudowie szeregowej jak i większych budynkach wolnostojących – bloki lub działki o przeznaczeniu komercyjnym. Dysponujemy pełną ofertę znajdujących się w obrocie działek przeznaczonych dla deweloperów.

Jeżeli szukasz atrakcyjnych terenów na terenie Rzeszowa czy powiatu rzeszowskiego skontaktuj się z nami – mamy to czego potrzebujesz.

Audyt nieruchomości

Obrót nieruchomościami a szczególnie zakup gruntów wymaga zachowania szczególnej ostrożności. Audyt prawny (zwany także badaniem prawnym, analizą prawną czy z j. ang. due diligence) określa możliwe ryzyka związane z zakupem.
Sprawdzamy:

Dzięki rozległemu know-how i doświadczeniu zapewniamy pełne bezpieczeństwo przy procedurze zakupu nieruchomości z gwarancją realizacji zamierzonej inwestycji.

Finansowanie inwestycji deweloperskich

Inwestycje deweloperskie wymagają ogromu pieniędzy dlatego skutecznie pomagamy w przygotowania i opracowania procesu inwestycyjnego projektów deweloperskich. Skutecznie pomagamy w pozyskaniu finansowania na przedsięwzięcia deweloperskie. Pomagamy dobrać najbardziej optymalne rozwiązania kredytu bankowego, w warunkach pełnego bezpieczeństwa.

Projektowanie

Wybór dobrego biura architektonicznego jest kluczowa nie tylko z uwagi na wygląd i estetykę projektowanych obiektów ale również na koszty realizacji przyszłych obiektów. Pomagamy w wyborze optymalnego partnera projektowego w relacji koszt efekt tak aby przyszły projekt budowlany maksymalnie wykorzystywał potencjał nieruchomości a jednocześnie będąc dobrą architekturą pozwalał deweloperowi na osiągnięcie rozsądnej ceny realizacji w negocjacjach z generalnym wykonawcą.

Negocjujemy zawieranie umów z biurem projektowym, wysokość wynagrodzenie oraz zapisy dające deweloperowi gwarancje bezpieczeństwa i terminowego zakończenia prac.

Analizujemy na bieżąco założenia projektowe dopasowując strukturę mieszkań i standard budynku do jego lokalizacji aktualnych tendencji rynkowych tak aby zoptymalizować wartość ostateczną oferowanych po wybudowaniu mieszkań.

Podpowiadamy zmiany i rozwiązania mogące mieć wpływ na zwiększenie wartości oferowanych lokali.
Naszym celem jest tworzenie architektury najwyższej jakości w ramach założonego budżetu!

Warunki zabudowy/Pozwolenia na budowę

Skutecznie pomagamy w przeprowadzeniu procedur administracyjnych, w szczególności w zakresie uzyskania warunków zabudowy, pozwolenia na budowę i pozwolenia na użytkowanie. W tego typu postępowaniach deweloperzy napotykają bardzo często na protesty, odwołania czy zaskarżenia decyzji dlatego prowadzimy dla klientów postępowania również przed organami odwoławczymi, czyli Samorządowymi Kolegiami Odwoławczymi lub Wojewodami.

Generalne wykonawstwo

Znajomość procesów budowlanych, zakresów odpowiedzialności i roli osób biorących udział w budowie, relacji inwestor – wykonawca lub wykonawca – podwykonawca a nawet technologii wykonania poszczególnych prac pozwala nam skutecznie tworzyć oraz negocjować umowy w procesie inwestycyjnym. Wiemy co dla każdej ze stron może być istotne i gdzie mogą pojawić się problemy dzięki temu zapewniamy naszym Klientom realizację zdefiniowanych przez nich priorytetów, optymalizację kosztów a przede wszystkim pewność i bezpieczeństwo realizacji przedsięwzięcia deweloperskiego.

Nadzór inwestorski

Inspektor nadzoru inwestorskiego to jedna z najważniejszych osób dla każdego inwestora na budowie. Pełni kontrolę nad tempem prac ich jakością, zgodnością realizacji prac z dokumentacją projektową i sztuką budowlaną od momentu zgłoszenia rozpoczęcia robót do odbioru końcowego zapewniając inwestorowi spokój i bezpieczeństwo w toku realizacji inwestycji. Dobry inspektor nadzoru to połowa sukcesu w każdym przedsięwzięciu budowlanym. Dzięki współpracy z najlepszymi fachowcami na rynku zapewniamy pełną obsługę dewelopera i w tym zakresie.

Marketing inwestycji

Deweloperzy stawiają czoła wyzwaniom, które nie są spotykane w innych branżach. Mam tego świadomość dzięki wieloletniej współpracy z wieloma firmami deweloperskimi. Przez lata wspólnie wypracowaliśmy metody, strategie i praktyki, które doskonale sprawdzają się w tej branży. Wspólnie określamy cele firmowe w dążeniu do ich osiągnięcia. Dlatego ważnym punktem jest sprawdzenie i analiza rynku na którym działamy, potem określenie celów, dobranie odpowiednich narzędzi internetowych, a następnie wspólna ich realizacja.

Niezależnie od tego, czy Twój projekt deweloperski dopiero startuje, czy też masz już rozwiniętą sieć nieruchomości – zapewnimy Ci kompleksową obsługę. Twoja marka stanie się rozpoznawalna, a inwestycje przyniosą gwarantowane zyski.

Badania rynku

Lokalne rynki mieszkaniowe różnią się między sobą pod względem preferencji klientów, chłonności rynku, akceptowalności poziomów cenowych i innych cech, decydujących o powodzeniu inwestycji. Zadowolenie i opinie klientów przekładają się z kolei na wizerunek dewelopera i budują jego markę, a to przekłada się na zaufanie i powodzenie w działaniach sprzedażowych. Oferujemy pełny zakres badawczy:

Prowadzenie sprzedaży

Wprowadzenie na rynek nowej inwestycji wiąże się z koniecznością stworzenia świetnie działającego biura sprzedaży. Swoim doświadczeniem w tym zakresie a także wiedzą na temat rynku nieruchomości chcemy dzielić się z deweloperami tworzącymi projekty inwestycyjne. Proponujemy usługę uruchomienia i prowadzenie procesu sprzedaży lokali mieszkalnych, usługowych czy biurowych w inwestycjach deweloperskich.

Dedykowany zespół sprzedaży profesjonalnie zajmie się pełną obsługą Twoich klientów. Począwszy od pierwszych spotkań, wizyt na budowie, obsłudze biur nieruchomości, banków kredytujących zakup na podpisywaniu umów deweloperskich i przeniesienia własności i odbiorów mieszkań kończąc. A ponadto obsługujemy w imieniu dewelopera i jego klientów kancelarie notarialne, projektanta, architektów wnętrz, księgowość czy przedstawiciela generalnego wykonawcy. Przygotowujemy prospekt informacyjny wszystkie niezbędne prawem wymagane dokumenty. Na bieżąco raportujemy Inwestorowi wszystkie informacje dotyczące sprzedaży i relacji z klientami.

Dzięki kompleksowej obsłudze zawierającej się w idei 360*
Razem osiągamy sukces

Masz Pytania?

Napisz do Nas!